Premierestitutie brandverzekeringspremie 2024

Tijdens de Algemene Ledenvergadering van 27 mei 2025 is vastgesteld dat Onderlinge Rijn en Aar een bedrag van in totaal ruim € 147.248,05 (inclusief assurantiebelasting) terugbetaalt aan haar leden. Mede dankzij jouw betrokkenheid hebben we het jaar 2024 positief kunnen afsluiten!

 

Wat betekent dit voor jou?
Als lid van Onderlinge Rijn en Aar ontvang je 5% van de door jou in 2024 betaalde brandverzekeringspremie terug. Dit is mogelijk omdat wij een verzekeraar zonder winstoogmerk zijn – en daar profiteer je direct van mee.

 

📅 Let op: We maken het bedrag op 12 juni 2025 over.
Controleer dus even of je rekeningnummer nog klopt. Is er iets gewijzigd? Laat het ons dan uiterlijk 12 juni weten, zodat we je gegevens op tijd kunnen aanpassen.

Heb je een e-mailadres bij ons geregistreerd? Dan heb je hierover al een e-mail ontvangen.

 

Goed nieuws: ‘Leden werven leden’ gaat door!

Onze actie ‘Leden werven leden’ was in 2024 een groot succes: maar liefst 31 nieuwe leden sloten zich aan. Daarom zetten we deze actie ook in 2025 voort!

Hoe werkt het?
Wanneer je een familielid, vriend, collega of buur enthousiast maakt om een woonhuis- en/of inboedelverzekering bij ons af te sluiten, ontvang je:

  • Een cadeaubon naar keuze t.w.v. € 25,-
  • Een donatie van € 25,- aan Stichting Leergeld Groene Hart, het goede doel van 2025

Zo zorgen we er samen voor dat we goed verzekerd zijn én iets terugdoen voor de samenleving. Bekijk hier de actievoorwaarden.

 

Met vriendelijke groet,
Team Onderlinge Rijn en Aar